Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Gdów

Gdów, małopolskie

  • 120 000 zł
  • 4 184 m²
  • 28,68 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Łanos...

Skontaktuj się

Działka Gdów

Gdów, małopolskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

120 000 zł

4 184 m²

28,68 zł/m²

Działka Gdów

Zaktualizowane: 6 maja 2026

120 000 zł 4 184 m² 28,68 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 120 000 zł (28,68 zł/m²)
  • Działka: 4 184 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 37m; szerokość: 120m; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Strojna, zaktualizowane: 06.05.2026
  •   numer ogłoszenia: STR-GS-3038

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 41,84 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku z dostępem do Rzeki Raba.
Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 37 x 120m.
Dojazd z drogi asfaltowej drogą nieutwardzoną ok. 200m - udział w drodze.
Media: Woda, Gaz, Prąd, Kanalizacja w odległości ok. 200m.

W Planie Miejscowym Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako:
RZ- tereny rolne i użytków zielonych. (...)

Agent

Małgorzata Łanoszka

509 355...

509 355 636

12 341 47 78

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Łanoszka

509 355...

509 355 636

12 341 47 78

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt